Meteoroloji, Bursa için 5 günlük yeni tahmin raporunu yayınlarken sağanak yağış için gün vererek uyarılarda bulundu. İşte detaylar…

Vakko Grup, Bursa DownTown projesine lüks deneyimin imzasını atacak Vakko Grup, Bursa DownTown projesine lüks deneyimin imzasını atacak

Yeni haftanın üçüncü iş gününe 4-5 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde puslu ve çok bulutlu bir gökyüzü hakim oldu.

Öğle saatlerine doğru ise puslu ve çok bulutlu gökyüzü ile birlikte termometreler 6 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde de çok bulutlu gökyüzüyle birlikte Bursa genelinde termometreler 9 derece seviyelerinde ölçülüyor.

Öğle saatleri sonrası termometreler 11 derece seviyelerine kadar tırmanırken şehir genelinde çok bulutlu gökyüzü hakim olmayı sürdürüyor.

Akşam saatlerine doğru termometreler 10 dereceyi gösterirken çok bulutu gökyüzüyle  birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 7 derece seviyelerinde, gece saatlerinde ise termometreler 5 derece seviyelerinde ölçülüyor.

YAĞIŞ İÇİN UYARI GELDİ

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde yağış cuma günü yer yer etkili olmaya başlarken hafta sonu da sağanak geçişleri görülecek.

Yarın (PERŞEMBE) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 1 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ile birlikte hava sıcaklığı ise en yüksek 16 derece olarak ölçülecek.

Haftanın son iş gününde (CUMA) sabah saatlerinde termometreler 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ile birlikte yağış geçişleri yer yer etkili oluyor. Termometreler ise en yüksek 16 derece seviyelerine tırmanıyor.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) şehir genelinde sabah saatlerinde termometreler 6 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ve yağış geçişleriyle birlikte hava sıcaklığı ise en yüksek 13 derece olacak.

Hafta sonunun son gününde (PAZAR) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 2 derece seviyelerine kadar gerilerken gün içerisinde yine çok bulutlu gökyüzü ve yağış geçişleriyle birlikte termometreler en yüksek 7 derece seviyelerinde olacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (25 OCAK 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ