Ayın son gününde Meteoroloji'den Bursa için yine yağmur uyarısı geldi. Hava sıcaklığı artışını sürdürürken yükselen nem de vatandaşı bunaltmaya devam ediyor. İşte 31 Ağustos 2022 Bursa hava durumu haberi...

Meteoroloji Bursa için 31 Ağustos 2022 Salı günü hava tahmin raporunu yayınladı.

Şehir genelinde sabah saatlerinden itibaren yer yer yağış geçişleri görülecek.

İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Ayın son gününe sabah saatlerinde 24 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa’da şehir merkezinde parçalı bulutlu ve kapalı bir gökyüzü şehre hakim.

Öğle saatlerine doğru sıcaklık 26 dereceye yükselirken öğle saatlerinden itibaren termometreler 30 dereceye kadar artacak.

Yağışarın iyice etkisini artıracağı Bursa'da 15.00’dan sonra ölçülen sıcaklık 28 derecelere gerileyecek.

Akşam saatlerine kadar etkili yağmur ile termometreler 25 derece seviyelerine gerileyecek.

Gece saatlerine doğru sıcaklık 23 derece olacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU RAPORU (31 AĞUSTOS 2022)

YAĞIŞLAR DEVAM EDECEK Mİ?

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde bugün ve hafta sonuna kadar yer yer sağanak yağış geçişleri etkili olurken, sıcaklık gün içerisinde 30 derece seviyelerinde olacak.

Haftanın dördüncü gününde (YARIN) Bursa genelinde sabah saatlerinden itibaren en düşük sıcaklık 20 derece olarak ölçülürken, yağış geçişleri ile birlikte şehir genelinde termometreler en yüksek 29 dereceyi gösteriyor.

Yeni haftanın son iş gününde (CUMA) ise sabah saatlerinde Bursa’da yağış beklenmezken, termometreler en düşük 20 dereceyi gösteriyor. Şehir genelinde gün içerisinde termometreler en yüksek 31 dereceye tırmanıyor.

Hafta sonunun ilk gününde (CUMARTESİ) sabah saatlerinde 18 derece olarak ölçülen sıcaklıkla birlikte gün içerisinde yer yer yağış geçişleri bekleniyor. Termometreler akşam saatlerine kadar 30 derece bandına yükselecek.

BTSO Başkanı Burkay: Kazanan Bursa oldu! BTSO Başkanı Burkay: Kazanan Bursa oldu!

Haftanın son gününde (PAZAR) sabah saatlerinde 19 derece olarak ölçülen sıcaklıkla birlikte gün içerisinde yer yer yağış geçişleri bekleniyor. Termometreler akşam saatlerine kadar 30 derece bandına yükselecek.

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU RAPORU