Meteoroloji tarafından hazırlanan Bursa için yeni hafta hava tahmin raporunda sağanak yağış ve sıcaklık uyarıları geldi. İşte detaylar…

Bursa Nilüfer Üçevler’de yapılan aşevi iftar konuklarını bekliyor Bursa Nilüfer Üçevler’de yapılan aşevi iftar konuklarını bekliyor

Yeni haftanın ilk gününe 6 derecelik bir sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde dün etkili olan sağanak yağış sabah saatlerinde yerini çok bulutlu bir gökyüzü ine bıraktı.

Öğle saatlerine doğru çok bulutlu gökyüzü ile birlikte termometreler 8 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü etkili olurken Bursa genelinde hava sıcaklığı en yüksek 10 derece seviyelerinde.

Öğle saatleri sonrası termometreler 14 derece seviyelerine kadar tırmanırken şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü yüzünü göstermeye devam ediyor.

Akşam saatlerine doğru da termometreler 12 dereceye kadar tırmanırken parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde hava sıcaklığı 10 derece seviyelerine gerilerken, gece saatlerinde ise termometreler 8 derece seviyelerinde ölçülecek.

YAĞIŞ ETKİSİNİ KAYBEDİYOR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde yağış geçişleri yarın ve çarşamba günü yeniden görülse de etkisini kaybediyor.

Yarın (SALI) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 5 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yer yer hafif sağanak yağış etkili olurken hava sıcaklığı ise en yüksek 17 derece olarak ölçülecek.

Yeni haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler en düşük sıcaklık 8 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte hafif yağış geçişleri yüzünü gösterirken termometreler en yüksek 18 dereceyi gösterecek.

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler 8 derece olarak ölçülürken gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 19 dereceyi gösterecek.

Haftanın son iş gününde (CUMA) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 10 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 18 ölçecek.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (6 MART 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ