Meteoroloji Bursa için 9 Ekim 2022 Pazar günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde sabah saatlerinden itibaren çok bulutlu bir gökyüzü hakim olurken öğle saatlerinde ise yer yer hafif yağış görülebilir. Öte yandan yarından itibaren ise yağışın şehri tamamen terk edeceği sıcaklıkların ise birkaç derece yükseleceği bildirildi. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Hafta sonunun son günü için meteoroloji Bursa tahminini yayınlarken, yeni hafta için de yağış ve sıcaklık uyarısında bulundu.

Hafta sonunun son gününe 12 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinde şehir merkezinde çok bulutlu gökyüzü hakim oldu.

Öğle saatlerine doğru termometreler 15 dereceye yükselirken çok bulutlu gökyüzü şehir genelinde yüzünü göstermeye devam ediyor.

Öğle saatlerinde ise yer yer yağış geçişleri Bursa genelinde yüzünü gösterirken termometreler ise 20 derece seviyelerinde seyrediyor.

Öğle saatleri sonrası Bursa genelinde termometreler 22 derece bandına yükselirken yağış geçişleri şehri terk ediyor ve çok bulutlu bir gökyüzü boy gösteriyor.

Akşam saatlerinde termometreler 20 dereceyi gösterirken çok bulutlu gökyüzü yüzünü göstermeyi sürdürüyor. Akşam saatleri sonrası termometreler 19 derece seviyelerinde seyrederken gece saatlerine doğru termometreler 16 derecelere kadar geriliyor.

Bursa'da zincir marketler mercek altında Bursa'da zincir marketler mercek altında

YENİ HAFTADA HAVA NASIL OLACAK?

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa’da sağanak yağış geçişleri bugün şehri terk ederken yeni haftada ise termometrelerde birkaç derecelik yükselişler görülecek.

Yarın (PAZARTESİ) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde sıcaklık en düşük 12 derece olarak ölçülürken gün içerisinde çok bulutlu gökyüzü ile birlikte termometreler ise en yüksek 23 dereceye kadar tırmanacak.

Yeni haftanın ikinci iş gününde (SALI) sabah saatlerinden itibaren çok bulutlu gökyüzü ile birlikte sisli bir güne başlayan Bursa'da, termometreler ise 10 dereceyi gösterirken, gün içerisinde ise sıcaklık en yüksek 24 derece olarak ölçülecek.

Haftanın üçüncü iş gününde (ÇARŞAMBA) sabah saatlerinde termometreler 14 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde ise parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte hava sıcaklığı 23 dereceye kadar yükseliyor.

Haftanın dördüncü gününde ise (PERŞEMBE) sabah saatlerinde termometreler 12 derece seviyelerinde seyrederken, gün içerisinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte en yüksek 23 derecelik sıcaklık şehir genelinde etkili olacak.