Meteoroloji tarafından Bursa için yapılan tahminde bugün ve yeni haftada da sağanak yağış geçişlerinin süreceği uyarısı yapıldı. İşte detaylar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Bursa için yapılan tahmine göre:

MMO Bursa'da meslekte 10. onur yılı etkinliği gerçekleştirildi MMO Bursa'da meslekte 10. onur yılı etkinliği gerçekleştirildi

Haftasonunun ikinci gününde Bursa güne kapalı ve yağmurlu bir şekilde 3 derecelik bir sıcaklık ile başladı.

ÖĞLE SAATLERİNE DOĞRU sıcaklık yükselmezken termometreler de herhangi bir artış yaşanmıyor. Öte yandan Bursalılar soğuk ve yağmurlu bir güne merhaba diyor.

ÖĞLE SAATLERİNDE sıcaklık 5 dereceye kadar yükselirken sağanak yağışlı hava da   Bursa genelinde etkili olmaya devam ediyor.

Öte yandan ÖĞLE SAATLERİ SONRASI hava sıcaklığı 6 derece cıvarında yerini korurken Bursa genelinde sağanak hava yerini kapalı ve soğuk bir havaya bırakıyor.

AKŞAM SAATLERİNDE ise yağışlar etkisini kaybederken termometrelerde ise oklar aşağı yönde hareket ediyor ve sıcaklık 5 dereceye kadar düşüyor.

GECE SAATLERİNDE sıcaklık 4 derece olurken geceyarısı da soğuk ve kapalı bir hava etkisini gösteriyor. Gece saatleri başka bir değişiklik olmadan parçalı bulutlu ve soğuk bir hava ile Bursa'da gün sona eriyor.

YENİ HAFTADA BURSA'DA SICAKLIKLAR ARTIYOR

Diğer yandan Meteoroloji'nin Bursa için 5 günlük hava tahmin raporuda belli oldu. 

Rapora göre Bugün (PAZAR) şehir genelinde sabah ve öğle saatlerinde hava gün içinde kapalı ve yağmurlu olurken sıcaklıklar 6 dereceye kadar düşüşe geçiyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini azaltıyor. Öte yandan 5 günlük yeni hafta raporunda Bursa için sağanak uyarıs yapılırken sıcaklıklar 21 dereceye kadar yükseliyor.

PAZARTESİ gününde hava sıcaklığı gün içinde 9 dereceye kadar yükselirken şehir genelinde kapalı ve soğuk hava hakim oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 0 derecelere kadar düşüyor.

SALI gününde sıcaklıklar 18 dereceyi gösterirken şehir genelinde güneşli ve parçalı bulutlu hava ile Bursalılar akşam saatlerinde soğuk bir hava beklemekte.

ÇARŞAMBA gününde ise sehir genelinde kapalı bir hava etkili olurken sıcaklıklar 21 dereceye kadar yükseliyor. Akşam saatlerinde ise sıcak hava etkisini kayberek 10 derecelere kadar geriliyor.

PERŞEMBE günü dereceler 20'ye kadar yükselirken uyarısı yapılan sağanak yağış ve kapalı hava Bursalılara merhaba diyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 11 dereceye kadar düşüş gösteriyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (19 KASIM 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU