Meteoroloji tarafından Bursa için yapılan tahminde parçalı bulutlu ve güneşli sıcak bir gün Bursalıları bekliyor. İşte detaylar...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Bursa için yapılan tahmine göre:

Hafta sonunun ilk gününde Bursa güne parçalı bulutlu ve sıcak bir hava ile 22 derecelik bir sıcaklık ile güne başladı.

Öğle saatlerine doğru sıcak hava yükselişe geçerek termometreler 26 dereceye kadar ulaşıyor ve Bursalılar sıcak güneşli bir sabaha merhaba diyor.

Öğle saatlerinde sıcaklık 29 dereceye kadar yükselirken parçalı bulutlu ve sıcak hava Bursa genelinde etkisini sürdürmeye devam ediyor.

Öte yandan sıcak hava öğle saatleri sonrası düşüşe geçerken parçalı bulutlu ve güneşli hava Bursa genelinde etkili olmaya devam ediyor.

Bursa için yağış uyarısı! Bursa için yağış uyarısı!

Akşam saatlerinde ise parçalı bulutlar dağılarak gökyüzüne açık bir hava hakim olurken termometrelerde oklar aşağı yönde hareket ediyor ve hava sıcaklığı 22 derecelere kadar düşüyor.

Gece saatlerinde sıcaklık 20 derecenin de altına düşerek 19 dereceye kadar değişim gösteriyor. Parçalı bulutlu ve güneşli bir hava ile Bursa'da gün sona eriyor.

YENİ HAFTADA YAĞIŞ YOK SICAK ÇOK

Diğer yandan Meteoroloji'nin Bursa için 5 günlük hava tahmin raporuda belli oldu. 

Rapora göre Bugün (CUMARTESİ) şehir genelinde parçalı ve güneşli sıcak bir hava etkili olurken akşam saatlerinde ise sıcaklıklar düşüşe geçsede parçalı bulutlu hava etkili olmaya devam ediyor. Öte yandan hafta sonundan itibaren parçalı bulutlu ve güneşli sıcak bir hava Bursa genelinde Bursalıları bekliyor.

PAZAR gününde hava sıcaklığı gün içinde 29 dereceye kadar yükselirken şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli sıcak bir hava etkili oluyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 16 derecelere kadar düşüyor.

PAZARTESİ günü dereceler 27 dereceyi gösterirken parçalı bulutlu sıcak hava Bursalılara merhaba diyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 15 dereceye kadar düşüyor.

SALI gününde ise sıcaklıklar termometrede 28 dereceyi gösterirken şehir genelinde Bursalıları parçalı bulutlu ve güneşli bir gün beklemekte.

ÇARŞAMBA gününe ise sehir genelinde az bulutlu ve güneşli hava etkisini sürdürürken sıcaklıklar gün içinde 29 dereceye kadar yükselecek. Akşam saatlerinde ise sıcak hava etkisini kayberek 14 dereceye kadar düşüş yaşanacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (9 EYLÜL 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU