Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından Bursa için yapılan tahmine göre:

Hafta sonunun ikinci gününde Bursa güne az bulutlu ve açık sıcak bir hava ile 22 derecelik bir sıcaklık ile güne başladı.

Öğle saatlerine doğru sıcak hava yükselişe geçerek termometreler 26 dereceye kadar ulaşıyor ve Bursalılar sıcak güneşli bir sabaha merhaba diyor.

Öğle saatlerinde sıcaklık 29 dereceye kadar yükselirken parçalı bulutlu ve sıcak hava Bursa genelinde etkisini sürdürmeye devam ediyor.

Öte yandan sıcak hava öğle saatleri sonrası düşüşe geçerken parçalı bulutlu ve güneşli hava Bursa genelinde etkili olmaya devam ediyor.

Akşam saatlerinde ise parçalı bulutlar dağılarak gökyüzüne açık bir hava hakim olurken termometrelerde oklar aşağı yönde hareket ediyor ve hava sıcaklığı 23 derecelere kadar düşüyor.

Gece saatlerinde sıcaklık 21 derece olurken geceyarısı da sıcak hava etkisini yitirmiyor. Gece saatleri başka bir değişiklik olmadan parçalı bulutlu ve güneşli bir hava ile Bursa'da gün sona eriyor.

YENİ HAFTAYA RÜZGAR UYARISI

Diğer yandan Meteoroloji'nin Bursa için 5 günlük hava tahmin raporuda belli oldu. 

Rapora göre Bugün (PAZAR) şehir genelinde sabah ve öğle saatlerinde hava açık olsada akşam saatlerinde ise sıcaklıklar düşüşe geçiyor ve parçalı bulutlu hava etkili olmaya devam ediyor. Öte yandan hafta sonundan itibaren parçalı bulutlu ve güneşli sıcak bir hava Bursa genelinde Bursalıları bekliyor.

PAZARTESİ gününde hava sıcaklığı gün içinde 27 dereceye kadar yükselirken şehir genelinde rüzgarlı hava etkisini gösterecek. Akşam saatlerinde ise sıcaklık etkisini kaybediyor ve 16 derecelere kadar düşüyor.

SALI günü dereceler 29 dereceyi gösterirken parçalı bulutlu sıcak hava Bursalılara merhaba diyor. Akşam saatlerinde ise sıcaklıklar 15 dereceye kadar düşüyor.

ÇARŞAMBA gününde ise sıcaklıklar termometrede 29 dereceyi gösterirken şehir genelinde Bursalıları parçalı bulutlu ve güneşli bir gün beklemekte.

İnegöl Terkinler çetesi çökertildi! İnegöl Terkinler çetesi çökertildi!

PERŞEMBE gününe ise sehir genelinde az bulutlu ve güneşli hava etkisini sürdürürken sıcaklıklar gün içinde 31 dereceye kadar yükselecek. Akşam saatlerinde ise sıcak hava etkisini kayberek 20 derecelere kadar düşüş yaşanacak.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (10 EYLÜL 2023)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU