Meteoroloji Bursa için 5 Aralık 2022 Pazartesi günü hava tahmin raporunu yayınladı. Şehir genelinde sabah saatlerinde yoğun sis etkili olurken gün içerisinde en yüksek sıcaklık 13 derece seviyelerine kadar tırmanıyor. Akşam saatlerine doğru Bursa’da yer yer sağanak yağış geçişleri yüzünü gösterirken yağışın haftanın diğer günlerinde de aralıklarla yüzünü göstereceği bildirildi. İşte Bursa için 5 günlük hava durumu detayları…

Haftanın ilk iş gününe 7 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa genelinde sabah saatlerinden itibaren yer yer sisli hava etkili oluyor.

Öğle saatlerine doğru termometreler 8 derece seviyelerinde seyrederken sisli ve bulutlu gökyüzü yüzünü göstermeye devam ediyor.

Öğle saatlerinde de Bursa genelinde sisli ve  bulutlu gökyüzü şehre hakim olurken termometreler ise 11 derece seviyelerine kadar tırmanıyor.

Öğle saatleri sonrası Bursa genelinde yer yer sağanak yağışın etkili olmasıyla birlikte termometreler en yüksek 13 derece seviyelerinde seyrediyor.

Akşam saatlerinde termometreler 11 derece seviyelerine gerilerken yer yer etkili olan yağışla birlikte gün batımı yaşanıyor. Akşam saatlerinde yağış geçişleri kesilirken hava sıcaklığı 9 derece seviyelerine geriliyor. Gece saatlerine doğru ise hava sıcaklığı 7 derece seviyelerine düşüyor.

TAHMİN DEĞİŞTİ: YAĞIŞ GÖRÜLECEK

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa genelinde  dün yapılan tahminlerde yeni hafta için yağış beklenmediği açıklanırken bugün ise yeni haftalık rapor yayınlandı. Buna göre bugün, perşembe ve cuma günleri için yağış uyarısı geldi.

Barutçu Tekstil'den zehirlenme iddialarıyla ilgili açıklama Barutçu Tekstil'den zehirlenme iddialarıyla ilgili açıklama

Yarın (SALI) yapılan tahminlere göre, Bursa genelinde sabah saatlerinde yoğun sisli bir havayla birlikte sıcaklık 4 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde de şehir genelinde bulutlu gökyüzüyle termometreler en yüksek 14 derece olarak ölçülecek.

Haftanın üçüncü gününde (ÇARŞAMBA) şehir genelinde sabah saatlerinde termometreler en düşük 5 derece seviyelerinde ölçülüyor. Gün içerisinde az bulutlu ve güneşli gökyüzüyle birlikte termometreler en yüksek 15 derece seviyelerinde olacak.

Haftanın dördüncü iş gününde (PERŞEMBE) sabah saatlerinde hava sıcaklığı 8 derece seviyelerinde seyrederken gün içerisinde bölgesel olarak etkili olan sağanak yağışla birlikte termometreler 17 derece seviyelerinde ölçülecek.

Yeni haftanın son iş gününde ise (CUMA) sabah saatlerinde termometreler 9 dereceyi gösteriyor. Gün içerisinde çok bulutlu gökyüzüyle birlikte yağış geçişleri Bursa genelinde yer yer yüzünü göstermeye devam ederken hava sıcaklığı en yüksek 17 derece seviyelerinde olacak.