Benzin, motorin ve LPG derken bir zam da tüp fiyatlarına yapıldı. İşte güncel fiyatlar...

Akaryakıt fiyatlarındaki zam yağmuru, benzin ve motorinin yanısıra LPG fiyatlarında da devam ediyor.Akaryakıt fiyatları, benzin, motorin ve LPG zammı sonrası bir zam haberi de tüp fiyatlarına geldi.

TÜP FİYATLARINA ZAM GELDİ!

Enerji krizi ile ilk olarak brent petrol fiyatında yaşanan yükseliş ile motorin ve benzine rekor zamlar gelirken ardından da doğalgaz zamları ile LPG ve tüp fiyatlarına zam açıklaması geldi. Mutfakta tencere kaynatmak her geçen gün gelen zamlarla biraz daha zorlaşırken ne yazık ki yeni bir zam haberi de tüp fiyatları için verildi. 

Akaryakıta indirim yansıdı! İşte güncel fiyatlar Akaryakıta indirim yansıdı! İşte güncel fiyatlar

17 Mayıs 2022 tarihinde Aygaz büyük tüp fiyatı 311 TL olarak uygulanırken gelen zam haberi ile 1 ay içerisinde mutfak tüpüne 25 TL birden zam gelmiş oldu. 

AYGAZ BÜYÜK MUTFAK TÜPÜ FİYATI KAÇ TL?

Yapılan son dakika zam açıklaması ile Aygaz markalı büyük mutfak tüpü fiyatı 17 Mayıs tarihinde 311 TL'ye satılırken yaşanan yükselişin etkisi ile 25 lira birden zam yansıtıldı ve yeni fiyat 336 TL oldu. 

İPRAGAZ TÜP FİYATLARI KAÇ TL, TÜPE ZAM VAR MI?

İpragaz küçük tüp olarak ta anılan piknik tüpü fiyatı 64,50 TL olarak belirlenirken, büyük mutfak tüpü fiyatı 324,50 TL ve 24 KG ticari tüp fiyatı ise 655,50 TL olarak belirlendi.