Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati başkanlığında Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci ile komite üyeleri katıldı. Bakanı Nebati yaptığı açıklamada, gıda ve tarım ürünlerinin yurt içi ve yurt dışı arz ve fiyatlarına ilişkin son dönemdeki gelişmeleri kapsamlı bir şekilde mercek altına aldıklarını duyurdu.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'den gıda ve tarım ürünleri fiyatlarına ilişkin flaş açıklama geldi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati sosyal medya hesabından Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi toplantısını gerçekleştirdiklerini paylaştı.

Tarım Kredi marketlerinde indirim kampanyası! Ekim ayında... Tarım Kredi marketlerinde indirim kampanyası! Ekim ayında...

Nebati, "Gıda ve Tarımsal Ürün Piyasaları İzleme ve Değerlendirme Komitesi toplantımızı Tarım ve Orman Bakanımız Sn. Vahit Kirişçi, Ticaret Bakanımız Sn. Mehmed Muş ve komite üyelerinin katılımlarıyla gerçekleştirdik" dedi.

Nebati sözlerine şöyle devam etti:

"Toplantı kapsamında, gıda ve tarım ürünlerinin yurt içi ve yurt dışı arz ve fiyatlarına ilişkin son dönemdeki gelişmeleri kapsamlı bir şekilde mercek altına aldık"