Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi (NOSAB) ile Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İş İnsanları Derneği (NİLSİAD), bölge firmalarına yönelik çalışmalarını aralıksız devam ettirirken sosyal faaliyetlerle de birlik ve beraberliği sürdürüyor.

Masa Tenisi Turvunası’nda şampiyonlar belli oldu Masa Tenisi Turvunası’nda şampiyonlar belli oldu

NOSAB ve NİLSİAD, geçtiğimiz günlerde başlattığı ve müsabakaları devam eden 13. Geleneksel Halı Saha Turnuvasının ardından, üye firmaların yöneticileri ve çalışanları arasında tenis turnuvası da gerçekleştirdi.

İki hafta devam eden ve Birleşik Lastik Sanayi (BLS) sosyal tesislerinde düzenlenen NOSAB-NİLSİAD tenis turnuvasında, tek erkekler, tek kadınlar ve karışık çiftler kategorilerinde 30 kişi kortlarda mücadele etti.

Çekişmeli geçen müsabakaların ardından tek erkeklerde Ayben Akartuna ile Hüseyin Çalışkan birinciliği paylaşırken, tek kadınlarda Doğa Kümük birinci, Sude Arabacı ikinci, karışık çiftlerde de Belgin Demirci-Ali Demirci çifti birinci, Hafize Bakırcı-Şevki Boran çifti de ikinci oldu.

Turnuvada birinci ve ikinci olanlara kupalarını NOSAB Başkanı Erol Gülmez, NİLSİAD ve NOSAB Müteşebbis Heyet Başkanı Yalçın Acar ve Birleşik Lastik Sanayi AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Sekmen verdi. Bursa Kayak ve Tenis Kulübü Derneği katkılarıyla gerçekleştirilen Turnuva sonunda ayrıca bütün katılımcılara NOSAB’da adlarına dikilen fidanların sertifikası verildi.