Bursa Bölgesel Amatör Lig takımlarından Nilüfer Belediye Futbol SK, Bursaspor'un efsane isimlerinden Pablo Martin Batalla ile 3 yıllık sözleşme imzalandığını duyurdu.

İŞTE KULÜP TARAFINDAN YAPILAN AÇIKLAMA:

Bursa’mızın efsane oyuncusu Pablo Martin Batalla, Bursa’mızın efsane başkanı rahmetli İbrahim Yazıcıya kavuşuyor.

Kulübümüz gelecek sezon planlamaları doğrultusunda Teknik Direktörlük koltuğu için Efsane oyuncu Pablo Martin Batalla ile anlaşmış bulunmaktadır.

Pablo Martin Batalla ile 2025-2026 sezonu sonuna kadar 3 yıllık sözleşme imzalanmıştır.

Kulübümüze ve Teknik Direktörümüz Pablo Martin Batalla’ya başarılar dolu sezonlar dileriz.

Nilüfer Belediyespor Başkanı Tamer İşler, Pablo Martin Batalla’yla anlaşmalarının detaylarını açıkladı.

İşte Tamer İşler'in açıklaması:

Bursaspor'umuzun efsane oyuncusu Pablo Martin Batalla'yı Bursaspor'umuzun efsane Başkanı rahmetli İbrahim Yazıcı'ya adını yaşattığımız Stadı'nda kavuşturuyoruz. Kulübümüz gelecek sezon planlamaları doğrultusunda ‘Teknik Direktörlük’ görevi için Pablo Martin Batalla ile 3 yıllık anlaşma sağlamış ve sözleşme imzalamış bulunmaktayız. Futbolculuk kariyer basamaklarını adım adım çıkarak efsane olan Pablo Martin Batalla'ya yeni teknik direktörlük kariyerinde başarılar dileriz. Pablo Martin Batalla'nın kulübümüzde tecrübe edinerek efsane hoca olarak Bursa'mızın hiç bir zaman vazgeçilmeyecek değeri olan Bursaspor'umuzun başında da bir gün teknik direktör olarak görme arzumuz en büyük temennimizdir. Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.