Trendyol Süper Lig'in 12. haftasında Fenerbahçe, deplasmanda Adana Demirspor ile 0-0 berabere kaldı. Sarı lacivertlilerin averajla liderliğe yükseldiği maçın ardından futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen'den karşılaşmayla ilgili çarpıcı tespitler geldi. İşte Dilmen'in TV 8.5'ta yaptığı yorumlar...

"TADIC'İN ROTASYONA GİRMESİ LAZIM"

"Şu kadroya baktığımız zaman Adana'dan alınan bir puan bir başarı. Bu kadar eksiğe rağmen bu skor kabul edilebilir. Bugün son dakikalarda kötü performans gösteren Tadic'in de rotasyona girmesi lazım."

"ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYI FENERBAHÇE"

"Fenerbahçe fiziksel olarak yorgundu. Fenerbahçelilerin umutsuz olmasına hiç gerek yok performans düşüşleri gayet normal. Ben Fenerbahçe'yi ilk yarıda izlediğimde şampiyonluğun en büyük adayı dedim."

"DZEKO VE TADIC'İN SERZENİŞLERİ HOŞ DEĞİL"

"FENERBAHÇE İLK YARIYI MİNİMUM 3 PUAN ÖNDE BİTİRMELİ"

"Dzeko ne kadar oyundan çıkmak istemese de zeminin kötüleşmesinin de etkisiyle koordinasyon kaybı yaşadı. Ben Fenerbahçe'nin ilk yarıyı minimum 3 puanda önde bitirmesi gerektiğini düşünüyorum. Galatasaray'a karşı avantajlı olması için 3 puan fark olmalı bence."

"Bu kadar eksikle buradan kaybedilmiş 3 puan yok, alınmış 1 puan var. Sezon başında zaten Adana Demirspor maçlarına zaten 4 puan yazarsın, 6 olursa ne âlâ. Ama bu 1 puan üzünülecek bir şey değil. Dzeko ve Tadic'in çıkarken serzenişte bulunması hoş bir şey değil bu."

"RODRIGUES ATILMALIYDI"

"VAR hakemi Suat Arslanboğa net hatalı. Kevin Rodrigues'in atılması gerekiyordu. Bu zeminde Fenerbahçe oynayabileceği en iyi oyunu oynadı."

Kaynak: NTV Spor