14 Mayıs'ta yapılacak seçimlere doğru geri sayım sürerken, siyaset kulislerindeki hareketlilik giderek artıyor.

Partiler milletvekilliği listelerini hazırlarken, İYİ Parti cephesinde sürpriz bir gelişme yaşandı.

Trabzonspor'un efsane ismi Ünal Karaman ve eski futbolcu Gökhan Zan siyasete girme kararı aldı.

Seçime 52 gün kala İYİ Parti'den milletvekili aday adayı olacak ikilinin, Meral Akşener'le görüştüğü ve İYİ Parti'nin bugünkü grup toplantısına katılacağı öğrenildi.

MERAL AKŞENER İLE GÖRÜŞTÜLER

İYİ Parti grup toplantısına katılacak Ünal Karaman'ın Meral Akşener ile görüştüğü öğrenildi. Ünal Karaman'ın yanında eski futbolcu Gökhan Zan da İYİ Parti'den aday adayı oldu. Gökhan Zan ve eşi Müge Zan, İYİ Parti grup toplantısına katılacak.

İKİ PARTİDEN TEKLİF VAR...

Hem Cumhuriyet Halk Partisi hem de İYİ Parti'nin Gökhan Zan'a milletvekilliği için teklifte bulunduğu iddia edilmişti. Gökhan Zan'ın kararını İYİ Parti'den yana kullandığı öğrenildi.

MERAL AKŞENER İLE SARILIP AĞLAMIŞTI

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kahramanmaraş merkezli depremde meydana gelen felaketin ardından Gökhan Zan ile görüşmüş ve duygusal anlar yaşamıştı.

Fatih Portakal'dan CHP'ye sitem: Bir daha size oy yok Fatih Portakal'dan CHP'ye sitem: Bir daha size oy yok

Akşener; Gökhan Zan ile yaptığı görüşmede, "Oğlum, sen bizi ayağa kaldırdın. Allah bin kere razı olsun senden, samimiyetle söylüyorum. Her bir videonu ağlayarak izledim. İyi ki de yaptın, dikkat çektin buraya. Çok insanın kurtarılmasına vesile oldun." ifadelerini kullanmıştı.