Ünlü isimler, Atatürk için sosyal medya hesaplarından mesajlar ve fotoğraflar yayınladı. Türkan Şoray'dan Ajda Pekkan'a birçok isim Gazi Atatürk için paylaşım yaptı.

'ATAMIZA SONSUZA DEK MİNNETTARIM'

Pop dünyasının yıldızı Ajda Pekkan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı , hasret ve minnetle anıyoruz … Atamıza ve eşsiz vizyonuna şimdi her zamankinden daha çok ihtiyacımız var . Bölgemizde ağır trajediler yaşanıyorken ve müslüman kardeşlerimiz 21. Yüzyılda hala bağımsızlık mücadelesi veriyorken, bize bu cennet vatanda barış huzur ve medeniyet içinde yaşama şansını veren Atamıza sonsuza dek minnettarım."

yeni-proje-34.jpg
Ajda Pekkan'ın paylaşımı

'DAİMA SENİN AYDINLATTIĞIN YOLDA...'

Yeşilçamın yıldızı Türkan Şoray'da "Ata’m…" diyerek 10 Kasım mesajını yayımladı: "Ata'm... Daima senin aydınlattığın yolda yürüyeceğiz…"

Özgür Özel'den, Kılıçdaroğlu'na ziyaret Özgür Özel'den, Kılıçdaroğlu'na ziyaret

ACUN ILICALI: ÖZLEM, MİNNET VE SAYGIYLA ANIYORUM

TV8'in sahibi televizyoncu Acun Ilıcalı'da 'özlem, minnet ve saygıyla anıyorum' diyerek şöyle dedi: "100. yılını kutladığımız Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü özlem, minnet ve saygıyla anıyorum."

yeni-proje-35.jpg
Acun Ilıcalı'nın paylaşımı

'ASLA UNUTULMAYACAK'

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın abisi Can Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Gazi Atatürk'ü andı.

Can Yılmaz şu ifadeleri kullandı:

"Mustafa Kemal Atatürk, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, tarihe yön veren büyük bir lider. Bir 10 Kasım'da daha onu anıyoruz. Sonsuz saygı, derin sevgi, özlemle yadediyor; fikirleriyle aydınlattığı yolda ilerlemeyi istiyoruz. Onun mirası, vatan sevgisi, hürmetle kalbimizde yaşamakta ve asla unutulmayacak"