Ekipler, ilaçlama sırasında meydana gelebilecek olası durumların önüne geçmek için gerekli tüm önlemleri alıyor. Bu kapsamda, ilaçlamanın insan ve hayvan sağlığına zarar vermemesi için dikkatli bir planlama yapıldı ve çalışmalar gece ve sabahın erken saatlerinde titizlikle yürütülüyor.

Bursa’nın ‘Kent Anayasası’ şekilleniyor Bursa’nın ‘Kent Anayasası’ şekilleniyor

VATANDAŞLAR MEMNUN

Vatandaşlar, Orhangazi Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bu çalışmalardan oldukça memnun. İlaçlamanın şehirdeki ağaçların sağlığını koruyarak, çevreyi güzelleştirdiğini belirten vatandaşlar, Belediye Başkanı Bekir Aydın ve ekibine teşekkürlerini iletti. Bu çalışmalar sayesinde park ve bahçelerde daha rahat ve sağlıklı bir ortamda vakit geçirebileceklerini ifade eden Orhangazililer, belediyenin çevreye olan duyarlılığını takdirle karşıladı.

Orhangazi Belediyesi’nin bu tür çevre koruma ve halk sağlığını ön planda tutan projeleri, şehirde yaşam kalitesini artırmaya yönelik önemli adımlar arasında yer alıyor.

HIZ KESMEDEN ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ

Belediye Başkanı Bekir Aydın, çalışmaların hız kesmeden devam ettiğini, bundan sonra da devam edeceğini, ifade etti. Başkan Aydın, diğer bütün konularda olduğu gibi çevre temizliği ve vatandaşların sağlığını koruma konusunda da kararlı olduklarını vurguladı.

Editör: Gülsüm Balı